Nieuwsbrief Lid worden
Patrick Strauven

Patrick Strauven Advocaat

Patrick heeft zijn bachelor Rechtsgeleerdheid afgerond aan de Juridische Hogeschool in Tilburg en zijn master Ondernemingsrecht aan Tilburg University. Tijdens zijn studie heeft Patrick bewust gekozen voor een benadering van het recht die zowel theoretisch als praktisch sterk is onderbouwd. Hij verdiepte zich grondig in de juridische theorie, maar zocht tegelijkertijd actief naar manieren om deze kennis toe te passen in de praktijk. Dit resulteerde in een stevige juridische basis, gecombineerd met een scherp inzicht in hoe het recht functioneert in de dagelijkse praktijk. 

Na zijn afstuderen in 2018 is Patrick gaan werken bij een grote rechtsbijstandsverzekeraar. Daar heeft hij ruime ervaring opgedaan met het behalen van dossiers en procederen binnen het contractenrecht. 

Sinds september 2025 is hij werkzaam bij Gommer Advocaten. In januari 2026 is hij beëdigd als advocaat, waarbij zijn focus  ligt op (complexe) pensioenvraagstukken. Daarnaast is Patrick lid van De Jonge Balie Zeeland-West-Brabant.

Patrick weet complexe juridische vraagstukken helder te analyseren en te doorgronden, zonder daarbij de praktische toepasbaarheid uit het oog te verliezen. Deze combinatie maakt hem tot een jurist die niet alleen weet hoe het moet volgens het boekje, maar vooral ook hoe het recht in de praktijk werkt.

PPI  – Patrick’s Persoonlijke Interesses

In zijn vrije tijd kijkt Patrick graag een film, leest hij een boek en staat vaak in de keuken te koken. Daarnaast ontspant hij het liefst met vrienden, onder het genot van een goede borrel. Met enige regelmaat is hij in de Efteling te vinden voor een ritje in Baron 1898, waar net als bij een messcherp pleidooi of onderhandelingen hebzucht en hoogmoed verraderlijker vóór de (vrije) val kunnen komen. 

Specialisme: Pensioenrecht 

Contact

Neem contact met ons op

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
*
*
*
*